Pastrim gjeneral LUMTURIA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral -LUMTURIA- 12 Pri 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' nga Gjilani kryen keta sherbime; 1] Bejm pastrimin e shtepive private ne menyr gjenerale me mjete,detergjente dhe puntoret tona. 2] Bejm parapergaditjen per hyrje ne shtepi te re,pastrimin e dritareve,dyerve,dyshemet,keramiken,inventarin e banjove si edhe pastrimin dhe vendosjen e mobiljeve neper vendet e veta. 3] Bejm dezinfektimin e shtepive te pabanuara prej shum kohesh. 4] Bejm lyerjen me polokolor te te gjitha ngjyrave sipas deshires suaj. 5] Bejm bartjen e gjesendeve te panevojshme [te vjetra] deri te depot e mbeturinave me transportin ton. 6] Bejm pastrimin e shtepis se juaj edhe pas ahengjeve tuaja familjare si;dasmava,fejeseve,ditelindjeve,synetive si babinave te femijeve tuaj Ju mirpresim ne keta nr,tel, 044322488 dhe 045208629 me respekt KOMPANIA E PASTRIMIT GJENERAL''LUMTURIA'' GJILAN
kompania e pastrimit gjeneral -LUMTURIA-
044322488
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione