Pastrim gjeneral

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral -LUMTURIA- 09 Pri 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
bejme pastrimin e shtepive banesave dhe lokaleve afariste me nje qmim shume te volitshem dhe me nje profesionalim te larte per me shume na kontaktoni ne keta numra te telefonit 045-208-629 dhe 044-322-488
kompania e pastrimit gjeneral -LUMTURIA-
044322488
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione