Nora Reinigung Sherbime Të Pastrimit Profesional

1 EUR

Shitet nga: Nora Reinigung Dje 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
💦 Shërbim Profesional Për Pastrimi
✨🧽 👉 R E Z E R V O T E R M I N

✅ Pastrime Xhenerale Pas Renovimit apo Ndërtimit!
✅ Objekte Private & Afariste & Mirëmbaitje Mujore!
✅ Zyre Private & Afariste !
✅ Banesa & Mirmbaitje Mujore! ✅ Shtëpi!
✅ Fasada Strukturale me Vinq 20M - 50M Lartësi ✅ Ekipt Alpinist me Konopa profesional me Lisenc! ✅ Mjete dhe Ekipe Super Profesional !
✅Detergjent me Super Pastrim-Shkëlqim, Dhe Dezinfektin me ECO ♻️
✅ Pa Preparate me Efekte ansore dhe pa Dëmtime !
☎️ 🆓 Consulting !
🤝, Ju Faleminderit që besoni Te Ne.
👉Rezervo Termin : 👇
📳 044/ 65 25 35 📳045/ 43 09 86
#prishtina #photography #pune #danfoss #cleaningservice #cleaningtips #cleaningservices #prishtina #prishtinacity
Nora Reinigung
044652535
Leaflet
Në fillim