ofrojm sherbime te pastrimit dhe mirembajtjes

Shitet nga: h2oprishtina 09 Tet 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
h2oprishtina ofron keto sherbime per klientet e vete
1.PASTRIMIN E SHTEPISE APO BANESES ME DHE PA MOBILJE
2.PASTRIMIN E KAUQAVE – TEPIHVE DHE ULSEVE TE SHTEPIVE DHE RESTAURANTVE
3.PASTRIMIN E LOKALEVE
4.PASTRIMIN E XHAMAVE TE LOKALEVE
5.PASTRIMIN DHE MIREMBAJTJEN E HYRJEVE TE NDERTESAVE
6.PASTRIMIN E XHAMAVE DHE FASADAVE TE OBJEKTEVE TE LARTA
h2oprishtina
045530635
Leaflet
Në fillim