MIREMBAJTJE DHE PASTRIM

0 EUR

Shitet nga: H20Prishtina 11 Shk 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
H20PRISHTINA
MIREMBAJTJE DHE PASTRIM
OFERTE PER KOMPLEKSE BANESORE
1.PASTRIMI I MBRENDSHEM
1.1.KORIDORI SHKALLET 2 HERE NE JAVE
1.2.XHAMAT E MBRENDSHEM TE KORIDORIT SHKALLEVE NJE HERE NE JAVE
1.3.GARAZHEN NJE HERE NE JAVE
1.4.KABINEN E LIFTIT NJE HERE NE JAVE
PAGESA 3 EURO NE MUAJ PER BANES
2.PASTRIM I JASHTEM
2.1.PARKUN E OBJEKTIT NJE HERE NE JAVE
2.2.PARKINGUN E OBJEKTIT NJE HERE NE JAVE
2.3.RRUGEN E OBJEKTIT NJE HERE NE JAVE
2.4.KOSITJEN E BARIT NJE HERE NE MUAJ
2.5.UJITJEN E PARKUT NJE HERE NE JAVE
PAGESA 5 EURO NE MUAJ PER BANES
3.NXHYROSJEN E MUREVE TE KORIDOREVE NJE HERE NE VITE
4.MIREMBAJTJEN NE OBJEKTE
4.1.MIREMBAJTJEN E SISTEMIT ELEKTRIK
4.2.MIREMBAJTJEN E SISTEMIT TE UJESJELLSIT
4.3.MIREMBAJTJEN E SISTEMIT TE NXEMJES
4.4.MIREMBAJTJEN E PARKUT
4.5.MIREMABJTJEN E PARKUT TE LODRAVE TE FEMIJEVE
MIREMBAJTJA E SITEMIT ELEKTIK UJSJELLSIT DHE NXEMJES EDHE NE MBRENDIN E BANESES
PER PAGES 3 EURO NE MUAJ PER BANES
5.SIGURIMIN E KOMPLEKSIT
5.1.SIGURIMIN E HYRJES
5.2.SIGURIMIN E GARAZHAVE
5.3.SIGURIMIN E PARKINGUT
ME KAMERA DHE ROJE FIZIK
KAMERAT DHE BRAVAT E DYRVE TE HYRISE SE NDERTESES VENDOSEN ME KONTIBUT TE BANORVE
PER PAGES 10 EURO NE MUAJ PER BANES
6.DEZIFEKTIMI I NDERTESES NJE HERE NE VITE
KONTAKTI;+37745530635
E-mail;h20_prishtina@hotmail.com
FACEBOOK;h20Prishtina
H20Prishtina
045530635
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione