PASTRIMI I SHTEPIJAVE

0 EUR

Shitet nga: Kompania e pastrimit ''LUMTURIA'' 16 Nën 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Pastrimi gjeneral i nji shtepije fillon me;
Pastrimin e gilinderave te terasave dhe terasen ne pergjithesi,
Pastrimin e roleteve nga jasht dhe brenda,dhe dritaret
Pastrimin e mobileve [nese ka] behet duke i levizur nga vendi dhe te pastruara kthehen ne vendet e tyre,
Pastrimin e dyshemeve,dhe banjos me sanitari,
Pastrimin e shkallve dhe gilinderave,
Pastrimin e kuzhinave ne menyr me profesionale me detergjentet adekuate per kuzhina,
Pastrimin e kolltuqeve dhe te tepijave e bejm gratis ne shtepit e juaja me makina adekuatete per mobile,
Pastrimin e shtepise se juaj e bejm deri ne der te hyrjes,pra me nji fjal e gjithe shtepija e juaj do te shkelqej nga pastertija,ju mirpresim ne keta nr,tel 044322488 dhe +37745208629 me respekt Kompania E Pastrimit Lumturia
Kompania e pastrimit ''LUMTURIA''
044322488
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione