DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM

0 EUR

Shitet nga: Braha 03 Tet 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shërbimet
Të tjera
-Bejme dezinfektimin e te gjitha llojeve te objekteve lokaleve , shtepive etj , Firma e regjistruar dhe e licencuar per kryerjen e ketyre puneve me pervoje 20 vjeqare kryejme keto sherbime me preparate nga Gjermania dhe Belgjika , duhet patur kujdes per perdorimin e mjeteve dezinfektuse sepse mund te jene kancerogjene , per keto sherbime leshojme vertetime te kerkuara nga inspektoriati republikes te Kosoves.
Jemi te gatshem ne gjithe rajonin e Kosoves me qmime te volitshme
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione