Tenda me qera per dasma , panaire. koncerte ,eve..

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: NSH TENDA 3 10 Pri 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shërbimet
Të tjera
ofrojme tenda te tipit VIP me dimensione te ndryshme te cilat kane edhe dekor special ,po ashtu jane te qendrueshme ne erera dhe nuk depertojne temperaturat ne mbrendi,po ashtu ofrojme karrika te protokollit (metalit) e te plastikes me mbulesa, tavolina te rrumbullakta e katrore (drurit) dysheme me tepison, ndriqime dekor ekstra per vendin e nuses...
RISI tani edhe tenda transparente per dasma madheshtore dhe evente speciale
per detaje dhe pronotime na kontaktoni
+377 (0) 44 228 658
+386(0) 49 312 692
agroni
www.tenda-ks.net
tenda 3 zbukuron ambientin tuaje
NSH TENDA 3
044 228 658
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione