Pastrimi

0 EUR

Shitet nga: Armend Sot 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shërbimet
Të tjera
Ofrojme keto sherbime

Bejme pastrimin e shtepive ; banesave dhe lokaleve

Mund te na kontaktoni ne kete numer

Tel ; 044172869

email ; mendi_f_16@hotmail.com
Leaflet
Në fillim