sherbime kreditu

120 EUR

Shitet nga: contactskatrina 28 Jan 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shërbimet
Të tjera
Hello,
Unë jam një anëtar i pavarur i BKR NDËRKOMBËTARE, dhe unë vetëm të vini re se ne jemi të gatshëm për të diskutuar me ju për të gjitha fondeve dhe shërbimet tuaja në këtë afat të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë sipas nevojës tuaj, për të mos më lënë email-it tuaj
email: contactskatrina@gmail.com
contactskatrina
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione