Dezinfektim ne te gjithe Kosoven

0 EUR

Shitet nga: -- 13 Nën 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
Kryejme keto sherbime:
DEZINFEKTIM
DEZINSEKTIM
DERATIZIM
Bejme mbytjen e te gjitha llojeve te insekteve si dhe brejteseve si minjte etj.me qmime te volitshme dhe sipas marreveshjes.Jemi te gatshem ne te gjithe rajonin e Kosovës
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione