SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

Shitet nga: Shatora Dje 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Japim me qera shatora karrika dhe tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur ne nr 045587719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim