tenda karrika dhe tavolina me qira

Shitet nga: bajram 12 Tet 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
transporti dhe montimi gratis ne tere kosoven
Leaflet
Në fillim