Publikuar: Pri 30 2022 10:00

JAPIM SKELE ME QERA - ME DHE PA MONTIM

EUR

Publikuar: Pri 30 10:00
Shikime: 78
Japim skele me qera me dhe pa montim sipas kerkeses se klientit. Skelat jane te mira dhe stabile.

Me lokacion gjindemi ne Prishtine, Zona Industriale 1.

Per info shtese na kontaktoni ne numrat: +38349202777 dhe +38349331095
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione