Hidro Elektro Ngrohje

5 EUR

Shitet nga: ARBETON 23 Jan 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shërbimet
Të tjera
Instalime te ujit,Instalime te Rrymes, Instalime te ngrohjes qendrore SHPIME TE BETONIT MASIV DHE HAPJEN E VRIMAVE PER GYPA DERI FI 220,HAPJEN E VRIMAVE PER VENTILIM,GYPA TE NXEMJES, GYPA KANALIZIMI ETJ,ME MAKINA TE AVANCUARA PA DRIDHJE,..................................................................................................kompenzime kompen
ARBETON
049676328
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione