Shess pyllin

Shitet nga: Datti 29 Korr 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Pejë
Shërbimet
Të tjera
Shes pyllin (zabelin ) me dru qarri dhe bungu ne siperfaqe prej 3 hektarve shum tmira per ma shum informata me kontaktoni ne kett nr ju mirpres
Leaflet
Në fillim