Krem per djegje

12 EUR

Shitet nga: Dren 12 Sht 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
PRODUKTI 100% Bio
Ky produkt sherben per sherimin djegjen së lekures tuaj sheron deri në shkallen e 4 të djegjes .
Po ashtu sherben për djegjen e lekures nga dielli
Po ashtu sherben edhe për shejat mbas operacionit .
Perdorimi i produktit në mengjes dhe ne mbremje
100% efikas dhe i garantuar
100% Me tradit 22 vjeqare

Çmim Special 🔥🔥🔥
Vetem 11,99€
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione