Kurs për Windows 10

0 EUR

Shitet nga: LD Dje 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
Kurse të rregullta për Windows 10
✳️Sipas kërkesë organizojm Kurset OnLine
-20 vite eksperiencë me kurse
-32 libra të botuara dhe ribotuara
-kurset eksluzivisht praktike
-mësimdhënës profesional
-kandidati paiset me Certifikatë

Kontaktet: +383 44 213 937
E-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Leaflet
Në fillim