NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE

0 EUR

Shitet nga: ND 21 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
Firm e specializuar per kryerjen e ketyre sherbimeve siq jane :
-Ndertimet e uleta
-Renovime komplet
-Demolim komplet te objektit , thyerje-prerje betoni , murosje ,mallter ,nivelizim masiv-special ,hidroizolim ,qeramik ,parket ,laminat ,gdhendjen e parketit te vjeter ,gips dekor ,knauf ,glet ,fasad ,ngjyrosje ,termoizolim ,instalimin e ujit ,kanalizim ,rryme ,dyer dhe dritare ,mermer ,granit ,korniza te dritarev
-Pastrim gjeneral brenda dhe jashte shtepis etj ...
Kryerjen e ketyre sherbimev e bene stafi i specializuar i punes me nje pervoje te gjate pune ne perendim dhe ne Kosove pas lufte.
Qmimi me Mareveshje
-Per kontakt nr:
-044 183 126 dhe 044 962 603
-Viber +38344183126
Leaflet
Në fillim