Tenda me qera per dasma paniare dhe festivale

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: NSH TENDA 3 09 Pri 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
ofrojme tenda te dimensioneve te ndryshme me kualitet shume te larte, tendat kane dekorime dhe jane shume te pershtateshme te perdoren per qdo raste,po ashtu ofrojme karrika te protokollit (metalit) e te plastikes me mbulesa, dysheme per tenda me tepison, ndriqime , tavolina te nalta (shankerica) tavolina katrore e te rrumbullakta ,RISI tenda transparenta per dasma madheshtore dhe evente speciale ,
per detaje na kontaktoni ne;
+377 (0) 44 228 658
+386 (0) 49 312 692
Agroni
www.tenda-ks.net
NSH TENDA 3
044 228 658
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione