Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 11 2022 03:52

Program per Restorante. WEB, TELEFON, PC

EUR

Publikuar: Maj 11 03:52
Shikime: 422
Cash Flow - POS Restorant
Sistem për menagjim më të leht të bizneseve.

Përmes POS Restoranit mund të menagjoni: Shitjet, Blerjet, Shpenzimet, Tavolinat, Zonat, Artikujt, Kategoritë, Stokun, Kuzhinen, Klientët, Furnitorët, Porositë etj.
Softweri lidhet me Printer Fiskal dhe printer termal(te thjesht).

Të gjitha këto funksione në:
#Web, #Tablet, #Telefon, #Desktop

Na shkruani dhe perfitoni qmime super të volitshme!

#CashFlow, #POS, #Restorante

Printer, scanner, lexues barkodesh
IGMA, TYSO, ZEBRA, OCOM, XPRINTER, CANON

Instalim, mirmbajtje, shitje, SaaS, Online, Telefon, Tablet, Kompjuter, PC

Na gjeni edhe ne facebook
facebook.com/CashFlowERP
https://www.merrjep.com/shpallja/biznes-pune/sherbime/te-tjera/shitet/prishtine/program-per-te-gjitha-bizneset-web-telefon-pc/10086968
045 750 750, 045-750-750, 045/750/750
software softwer sovdver sovdware sodver softuer softuere softueri progam programe shitblerje progamë biznesi biznisi biznisit bizneset bizniset per biznes biznes biznesë biznese biznesin qender tregtare tregit treg tregu tregtar trgti tregtim biznesman businesman busnesmans biznesmana restorane restorante restaurant restaurante kontabilitet kontabiliteti kontabilist kontabilisti pasqyara pasqyrat financa financat financimet web faqe website app aplikacione ueb online cloud clud kafe kafiqa kafiteri kafiq bler Program fatur blerje stok shitje kompjuter laptop iphone samsung VW Golf Audi BMW Mercedes Citroen Peugeot vetur banes banesa qira shtije ndertimtari prodhim servisim shop dyer dritare artikuj shumic pakic komod orman rafte makineri sanitari auto pjese adapter bateri tv televizor smart google point of sale pika shitjes sales sele mikrosoft Microsoft soft micro macro expres galaxy note s2 s3 s s1 DHOMA APARTMANE GARSONJERA SHTEPI LOKALE ZYRE TOKA ARA PLAC MERZEDES ALFA ROMEO OPEL ASTRA KADET X1 X2 X3 X4 X5 X6 X7 BLACK BERRY IPAD - _ - MOTOROLA SONYERICSSON SONY LCD PLASMA LLAPTOP APARAT USB FOTOAPARAT MOBILJE TEXTIL MODA FASHION SHES BLEJ KERKOJ MARR Objekt FOTO VETURA JEEP ORA SPORT SELEKTRONIK LG TAB HTC KOMBI MAQINA FELLNE NIKE ADIDAS PUMA REEBOOK VERSACE ARMANI 1 MILION PARFUM FORMULA ROLEX FORD PASSAT TOYOTA HONDA HYNDAI ARI ASCONA SEAT JETTA TDI AGREGAT GJENERATOR KAMIONA TRAKTOR ANDROID WINDOWS KUZHINE Banjo PARKET SALLON MP3 GJUMI FJETJE GARNITURE PLLAKA LAMINAT AUTOMJETE TOUCH NOKIA CORSA CHRYSLER KIPPER DOGANUAR RENAULT PIKAP PICKUP VOLLVO GOMA GUMA DELL Bardh Blue Color White Red 600 TOSHIBA FERRARI Plastike ACER ASPIRE ASUS IBM mac ap
Përshkrimi i linkut

CashFlow

CashFlow është një kompani që zhvillon dhe jep aplikacione softuerësh që drejtojnë proceset e biznesit. Ne jemi të përqendruar në WEB dhe të gjitha shërbimet tona janë të arritshme nga kudo që të jeni.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

CashFlow është një kompani që zhvillon dhe jep aplikacione softuerësh që drejtojnë proceset e biznesit. Ne jemi të përqendruar në WEB dhe të gjitha shërbimet tona janë të arritshme nga kudo që të jeni.
Peishtinë 045750750 https://www.facebook.com/CashFlowKS

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione