SHATORA TENDA KARRIKA &TAVOLINA ME QERA 045587719

0 EUR

Shitet nga: Tenda shatora Sot 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
Japum me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne gjdo koh info 045587719
Tenda shatora
045587719
Leaflet
Në fillim