SWISS RENOVIM

0 EUR

Shitet nga: SR 21 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera

Swiss Renovim bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizolim , Hidroizolim , Nivelizim , Knauf , Instalimin e Ujit , Hapjen e Kanalizimev , Qeramik , Parket si dhe gdhendim Parketin e vjeter dhe Patosi , Laminat , Rrymen , Kornizat e Dritareve , Murosje , Thyerjen e Murev dhe Betonit.
Flm per Mirkuptim
044 962 603 ose Viber +38344962603Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione