TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 045587719

0 EUR

Shitet nga: Tenda Sot 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
Japim
Me qer shatora karrika tavolina jeni tmirnpritur ne nr 045587719
tenda


———————————-
-
Leaflet
Në fillim