punkryes

1 EUR

Shitet nga: zeqir 24 Sht 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shërbimet
Të tjera
Punojm me pllaka te qeramikes shkall mermeri granit pllaka dhe bejm instalimin e ujit dhe ngrohje qendrore punen e bejm me pergjegjsi punojm edhe me kompenzime
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione