Publikuar: Gush 17 2020 06:27

Nxemje qendrore Instalim & shitje

Publikuar: Gush 17 06:27
Shikime: 544
Termo System bën shitjen dhe instalimin e nxemjes qendrore.

Radijatorët me garancion 10 deri 12 vjet.
Shporeta per nxemje qendrore dhe per pjekje te bukes.

Kalda/stufa me dru, me pelet, me rrymë.

Kalda Gjermane Thermoflux, BOSCH, kroate Centrometal, serbe, vendore.

Ju garantojmë për punën dhe materialin tonë.

Punojmë në Rahovec dhe tërë Kosovën.
044 447 885 - 049 273 117


__________________________________
__________________________________
__________________________________

Ngrohje qendrore kotla kotlla nxemje qendrore grijanje shporet shpored kalda kallda stuf stufa radijator rryme elektricist uj kanalizim izolim fasad termo mallter mjeshter
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione