Nxemje qendrore Instalim & shitje

Shpallja e kompanisë Shitet nga: /\ Sot 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Rahovec
Shërbimet
Të tjera
Termo System bën shitjen dhe instalimin e nxemjes qendrore.

Radijatorët me garancion 10 deri 12 vjet.
Shporeta per nxemje qendrore dhe per pjekje te bukes.

Kalda/stufa me dru, me pelet, me rrymë.

Kalda Gjermane Thermoflux, BOSCH, kroate Centrometal, serbe, vendore.

Ju garantojmë për punën dhe materialin tonë.

Punojmë në Rahovec dhe tërë Kosovën.
044 447 885 - 049 273 117


__________________________________
__________________________________
__________________________________

Ngrohje qendrore kotla kotlla nxemje qendrore grijanje shporet shpored kalda kallda stuf stufa radijator rryme elektricist uj kanalizim izolim fasad termo mallter mjeshter
Leaflet
Në fillim