Bejme eliminimin e bubashvabave

Shitet nga: Muja 04 Tet 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Zveçan
Shërbimet
Të tjera
Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike.
Tretmani zgjat 30 minuta, nuk përmban erë dhe mund të kryhet në të gjitha stinët e vitit pa pasur nevojë ta lëshoni ambijentin ku jetoni, punoni pra: banesën, shtëpinë, lokalin etj. Eliminimi fillon menjëher gjatë aplikimit të preparatit.
Garantojmë eliminimin e plotë.
Shërbimet i kryejm në tërë teritorin e Kosovës.
Gjithashtu ofrojmè produkte pèr asgjesimin e milingonave (bubrecave), mushkonjave, mizave etj., si dhe produkte per largimin e pèllumbave, gjarperinjeve, minjève.

Ju mirëpresim.

Tel: 044 / 220 - 260
Viber +383 44 220 - 260
Leaflet
Në fillim