Flughafer Transfer Aeroport Transfer

10 EUR

Shitet nga: Flughafen Transfer 21 Nën 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Ju mund te udhetoni nga Gjakova per në Aeroportin e Prishtines dhe nga Aeroporti per ne Gjakove per vetem 10 euro.
Rezervo dhe Perfito
tel dhe viber 00 377 44 37 47 90
Flughafen Transfer
00 377 44 37 47 90
Leaflet
Në fillim