Bejme rinovimin e shtepive dhe banesave perbrenda.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: haki 05 Gush 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Bejme rinovimin e shtepive dhe banesave perbrenda.


Lyerje me fasade, glet, etj,

Ndrrimin e laminatit,

Ndrrimin e pllakave, keramikave,

Zbukurime,

Ndrrimin e dyerve

Ri instalimin e ujit, ngrohjes qendrore.

Instalimin e rrymes

Veshjen e mureve me llamperi. etj044 447 885 - 049 273 117
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione