Cnc sherbim

0 EUR

Shitet nga: Ramani 24 Maj 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sherbim me cnc per gjitha llojet e vrimave me cnc
Diametrin e vrimave nga 3mm deri ne 500mm
Dhe gjith cka me inox llamarin alumin
Viber 0038971566646
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione