Kamera dhe Alarma

Shitet nga: power-ag- Dje 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bëjm Instalimin e Kamerave dhe Alarmave interfonav dhe Video Interfonav , japim Garancion ne instalim po ashtu edhe në Paisje ...
INFO : +38343513077 - Viber

045609939 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim