KNAUF GLET FASADA.NGJYRE

0 EUR

Shitet nga: Selmani Dje 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ofrojm sherbime Profesionale per

● BANESAVE
● SHTËPIJAVE
● LOKALVE
● ZYREVE ETJ .

- Me professionalizem dhe pervoje 25 vjeqare,per pune ju garantojme dhe qmimet me te favorshme

● DEKOR
● NGJYRA
● KNAUF
● LLAQE
● FASADA
● IZOLIME TË MBRENDSHME ETJ .
Na kontaktoni dhe do bindeni ne sherbimet tona ju Mirpresimi
Selamani
●Tel :
●Viber: +38344836250
Selmani
  Online
044 836 250
Leaflet
Në fillim