Fidane te boronices aronis mjedres

0 EUR

Shitet nga: muhamet 23 Qer 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Njoftim per klientet e interesuar per mbjelljen vjeshtore de boronices tipi Vaccinium Corymbosum (boronice amerikane )qe arrite gjatsin nga 1,5 deri ne 2m rendimentit nga 4 deri 5 kg per fidane te boronices me nje jetgjatsi 50 vjeqare vjelja behet nga mesi i korrikut deri ne shtator gjithasht aciditeti i tokes duhet te jet nga 4,3ph deri 5,3ph max gjithashtu rezervimet behen deri ne muajin korrik me se largu varieteti patriot,duka,jersy,dhe qmimi sipas marveshjes dhe shumices se fidaneve te kerkuara gjithashtu fidanet jan origjin nga franca dhe holanda me qertifikat sanitare po ashtu edhe fidanet e aroni vetemn permes rezervimit
muhamet
045333392
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione