Fidane dhe druj dekurativ

Shitet nga: Sinan 12 Tet 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shesim fidane te molles m9 ,m106 si dhe fidane te molles gjerative (farisht ) dardha kumbulla , pjeshka, kajsia, mushmulla, qerrshia dhe druj dekurativ mazidolla, smarag ,shemshira kemi edhe molla trupore
Leaflet
Në fillim