Petë Per Pite(shtepiake) dhe bakllava

0 EUR

Shitet nga: Blerim 26 Maj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
D.P.Z"Pitja"
Pet per pite dhe bakllava me porsi me shumic dhe pakic ne gjith Kosoven
Viber:049-167-525
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione