Dyer Dhe Dritare Plastik Gjermane

Shitet nga: Avni Kelmendi 28 Korr 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten Dyert dhe dritaret Plastik , te ardhura nga gjermonia , jan jasht standartit gjithsej 16 dritare dhe 4 dyer , poashtu dritaret hapen edhe ne Kiper .
Leaflet
Në fillim