Shiten pjes per hidrofor,elektromotor etj

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: NT ANDI 28 Korr 12:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Komuna
Prishtinë
Prodhimet
Të tjera
Bejme shitjen me shumic dhe pakic te pjeseve te hidroforit,elektromotoreve dhe paisjeve tjera elektrike
Kushineta original NSK,Koyo,TimKen
Semeringa shumicen e llojeve
Kondezator shumicen e llojeve
Rrypa me shum se 400 modele
Material Izolues
NT ANDI

Tregu me shumic Prishtin
049328620
lirand.dragusha66@gmail.com
Leaflet
NT ANDI
Shiten Kushineta(llagera) 2 EUR
Shiten kondesator 2 EUR
Në fillim