Publikuar: Gush 17 2022 02:16

Gajbe

Publikuar: Gush 17 02:16
Shikime: 504
Shes gajbe te reja te posardhura me shumic dhe pakic ekstra për vendosjen e mallrave dhe gjësendeve te ndryshme në to , për pem dhe perime rrinë mirë ne rafta sidomos nëpër markete dhe i ekspozojn në mënyren shumë të mire mallrat qe vendosen në to , gajbet jon te qëndrueshme dhe rezistente ndaj gjdo stine , kanë mekanizëm shumë modern , për mu palu gajbet.
Nr kontaktues 045/964/063
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
504
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045964063

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione