Shiten 200 artikuj Zara dhe Stradivarius

850 EUR

Shitet nga: Shpend Dje 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Sihten 200 artikuj te reja me tiketa te brendeve Zara dhe Stradivarius per femra dhe meshkuj + 300 varese druri+ reklam LED me mbishkrimin "era clothes".
Leaflet
Në fillim