Tekstil

1 EUR

Shitet nga: fidan 07 Dhj 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

Hapet Butiku Mallra nga Germania ne Rrugen Ylfete Humolli nr 13 te Gjamia E Llapit mbrapa Gjykate me Textil dhe Kpuca te reja.
Bejm shitje me shumic dhe pakic, poashtu edhe me porosi per biznise furnizim me Textil.
Modele te ndryshme Ja wlen ta vizitosh .
Me shum info wiber 00491774755437

Me respekt

BUTIKU MALLRA NGA GJERMANIA

Viber 00491774755437
Leaflet
Në fillim