OFERTA E DHURIMIT

422 800 EUR

Shitet nga: Soniabakari1994@gmail.com 30 Nën 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Zveçan
Prodhimet
Veshje dhe Tekstil
Mos e injoroni merrni kohën për ta lexuar
Mos u befasoni duke marrë mesazhin tim pasi kam besuar se me Zotin, të gjitha gjërat janë të mundshme që unë kam nevojë për ndihmën tuaj për fillesë të plotë dëshirën time të fundit
Emri im është Sonia BAKARI me origjinë franceze, aktualisht jetoj në Belgjikë. Unë vuaj nga një kancer në fyt që ka arritur në një fazë kritike që më dënon me vdekje të caktuar dhe kam një shumë prej 422.800 € në një llogari bankare në Francë. Unë do të doja t’i dhuroja një personi serioz. Ju lutem të kontaktoni shpejt, nëse mund të më ndihmoni.
Email: Soniabakari1994@gmail.com
Whatsapp: +33756944769
Falemnderit.
Soniabakari1994@gmail.com
+33756944769

WhatsApp:
+33756944769
Leaflet
Në fillim