Blejm VETEM SAMSUNG DHE IPHONE QE I KENI URGJENT

Blihet nga: Abc 18 Korr 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blejm VETEM iPhone Dhe Samsung qe keni me i shit URGJENT me qmime tvolitshme

Per ma shum infoo kontaktoni
Gjindemi ne Prishtine...

Viber +38649677634Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim