🔔AutoCenter24 Blejm Vetura me Aksident 049300273

Blihet nga: As-24 14 Korr 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte bllokume aksidentune me qmime prej 1000 deri 20.000 BLEJ DHE VETURA PA DOGAN GOLF TOURAN AUDI OPEL BMW PASSAT RENAULT CITROEN MERCEDES

Dergo oferten tuaj ne Viber ☎️: +38349 300 273


Transporti eshte Gratis ne gjithe vendin Sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim