Shes Perforcuesin sony-str-dh700

190 EUR

220 EUR

Shitet nga: 1+ 25 Shk 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Muzikë
Shes Perforcuesin (Multi channel Hdmi Receiver)
Perforcuesi vjen me 5 Altoparlanta Pioneer origjinal si dhe Digitronin origjinal dhe Librin.
Per ma shum shiqo ne linkun

https://www.cnet.com/reviews/sony-str-dh700-review/____________________________________________________________________________________________________________________________________________ mercedes 190 220 140 160 170 vektra vekter vectra lupo polo fiat punto bmw passat corsa kors limuzin karavan bmwGOLF LLED LED XENON BIG XENON 6 SHTOPA STOPA hillti dewalt bosh aku sharr shtill prerse burgi shpojse tropona TAG `TAG TAG TAG audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp wv MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamionKALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www....... FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff ... PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira ,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA,
Samsung,Htc,Sony,Iphone,Lg,Aple,Huawei,One plus....
Shpalljet e vizituara
Shes Shtepizen Dell INTEL CORE i5 3.30GHZ
Shes Shtepizen Dell INTEL CORE i5 3.30GHZ
02 Shk 14:21
160 EUR
Shes OnePlus 7 Pro sikur i ri
Shes OnePlus 7 Pro sikur i ri
Sot 16:27
480 EUR
Shes Perforcuesin sony-str-dh700
Shes Perforcuesin sony-str-dh700
Sot 13:41
160 EUR
Kerkoj me ble nji hulajë siku kjo ne foto
Kerkoj me ble nji hulajë siku kjo ne foto
Sot 13:33
0 EUR
Raportoni abuzim nga kushdo që thyen Rregullat e shpalljes Tregti e sigurtë
Ndihmë
Na kontaktoni
Shitorja
Tregtoni sigurtë
Sitemap
Lokacione
Kërkimet më të shpeshta
Blog
Informata
Rreth MerrJep
Rregullat
Hapësirat reklamuese të MerrJep
Shtypi
MerrJep në Facebook
MerrJep në Twitter
Vende të tjera
Serbia
Mali i Zi
Shqipëri
Afganistan
Maqedoni
Makina në shitje
Get it on Google Play
iPhone iPad
Aplikacione falas për telefonin tuaj

1+
  Online
049146750
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione