Pajaqall e Ardhun Nga Gjermania

50 EUR

100 EUR

Shitet nga: Pajaqall 07 Pri 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhimet
Muzikë
Shes Pajaqallen e Ardhun Nga Gjermania
Ne Gjendje Perfekte
Baj dhe ndrrim
Tel 049 314 626
Viber +383 49 314 626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione