Kerkoi Sint

0 EUR

Shitet nga: Ceni 14 Gush 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Rahovec
Prodhimet
Muzikë
Kerkoi nji person qe ka si profesion te beje mizik me Sint.Shpresoi qe do te gjejm nji mirkuptim dhe te kishim shikuar me tutje se si e cfar .
Qe jeni i interesuar ateher munde te me shkruani .
Ju faleminderit
Ceni
Leaflet
Në fillim