Muzika DJ

1 500 EUR

2 000 EUR

Shitet nga: Laureta Shala 04 Korr 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Rahovec
Prodhimet
Muzikë
Muzika CAF per digjej dhe caffeteri sistem komplet
- Numri i viberit: +38344817882
- Lokacioni Ratkoc Rahovec
Laureta Shala
Leaflet
Në fillim