iMac 2019 21" - ME GARANCION

1 500 EUR

Shitet nga: Valon 02 Mar 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Apple
Modeli
iMac
Shes iMac 2019 21 inch modeli i fundit, Core i5 3.0GHz (4.1 GHz TurboBoost), 8GB RAM 2667 MHz, AMD Radeon Pro 560X 4 GB, SSHD 1000 GB. Versioni i fundit i macOS Big Sur 11. Eshte blere i ri nga perfaqesuesi zyrtar i Apple Store per Kosove, posedon garancionin, faturen e blerjes dhe paketimin origjinal, ne cmim perfshihen edhe Magic Keyboard dhe Magic Mouse 2 (Tastiere dhe Maus me bluetooth pa kabell). Per kontakt 044 571 883mac book macbook pro air icloud lenovo legion y740 i7 yoga alienware i5 asus i3 msi i9 gaming ram 8gb dell precision latitude 16gb acer fujitsu 32gb ibm 64gb hewlett packard hp 8 microsoft 3 gigabyte 16 toshiba panasonic 64 lg computer kompjuter zyre laptop pune 32 lloptop profesional 128 sony playstation 4 gb bosch telefon mobil smart phone iphone 11 xs 4g huawei a 10 s 20 ce 3g samsung galaxy s10 j7 128gb 5 a10 j5 a50 nokia 7 x 9 max 12 plus a40 note a70 philips s9 5g a30 google pixel 2 xl s8 htc nexus amazon siemens xiaomi gold nvidia gtx graphic design rtx card nivida 4gb dizajn adobe photoshop corel draw illustrator vega ti
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione