Aksesorë per Apple kompjutera

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KejeS Dje 16:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KejeS
Macbook Pro 15" 2.6GHz 6-Core 512GB (2018) 2 899 EUR
OFERTE Macbook Pro 15" 2.2GHz six-core (2018) 2 100 EUR
Apple iMac 21.5inch 2.3GHz 1TB (2017) 1 225 EUR
Apple Macbook Pro 13” TOUCHBAR (2018) 512ssd 2 149 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhuesi
Apple
Modeli
iMac
Kemi aksesorë të ndryshëm per Apple kompjuterë të ri me thunderbolt 3 konektorë:

Apple Certified Ram memorie per iMac 2017
Adapter USB-C në HDMI
Adapter USB-C në DVI
Adapter USB-C në VGA
USB-C shtëpizë për HDD ose SSD
Adapter Thunderbolt 2 në Thunderbolt 3
Adapter USB-C multiport (3 porte)
Adapter USB-C multiport (5 porte)
Adapter USB-C multiport (8 porte)

dhe shumë të tjerë
KejeS
Shitorja online “KejeS” bën shitjen e produkteve kompjuterike, ekskluzivisht të prodhuesit Apple. Çmimet tona nuk mund t’i gjeni askund.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Mati 1, Ndue Perlleshi Tregoje në hartë
+38349570570
https://www.applekejes.com

Aksesorë per Apple

Leaflet
KejeS
Aksesorë për Apple kompjuterët me  Thunderbolt 3 0 EUR
Apple iMac 21.5inch 2.3GHz 1TB (2017) 1 225 EUR
Apple iPad 7 (2019) 32GB wifi dhe 128GB wifi 319 EUR
Apple iMac 27" modeli me i ri, me 1TB SSD 2 229 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione