urgjent kompjuter gaming pc nvidia gtx

400 EUR

600 EUR

Shitet nga: drilon 21 Tet 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Asus
+monitor 24inq
case :corsair carbide series spec-02 Red LED Mid-Tower gaming case motherboard :gigabyte GA-870A-UD3
Procesori : AMD phenon II X6 1055T hexacore
RAMi : 8gb kingston beast 2400 MHz
Grafika :Asus GTX660(modeli i ri qe nuk nxehet) DirectCU II SSD :120 GB kingston V300 HDD:1TB samsung 1TB sata 3.0 Gb-s 32 MB cache 3.5-inch kompjuteri eshte thuajse i ri shum pak i perdorur dhe ka ftohje perfekte lojat i qon perfekt Gta 5 ultra HD asni tkuqitme se bon muni edhe vet me testu . per ma shum kontak +37745507181 (viber whatsapp)
Leaflet
Në fillim